קורס רוסית אונליין לתלמידים ותיקים שרכשו את הספר בעבר

קניתם את הספר “להתאהב ברוסית”, פתחתם אותו, קראתם, למדתם ואפילו נהניתם.  כל התוכן הלימודי בספר – מזוקק לידע טהור בשפה. כמו קוביית מרק – חזק ובלי מים. אז מה קורה ביום שלא בא לנו לבשל או שאין לנו ניסיון בבישול? 

לא קורה שום דבר נורא אם יש לנו מנות מוכנות. הרי ברור שאף אחד לא מצליח לבד, במיוחד בלימודי שפה מאתגרים. כולנו ביום כזה או אחר זקוקים להכנות קלות לעיכול. לכן הכנו לכם קורס רוסית אונליין שמכיל תוכן מגוון, מרענן ולא דידקטי-יבש שנתקע בגרון. יש בו סרטונים קצרים, פודקאסטים ותירגולים מגניבים. והדובדבן שבקצפת הנחה יפה!

התלמידים שלנו אוהבים אותנו

הכירו אנשים מיוחדים שלומדים רוסית וקבלו מהם השראה והמלצה

דני כהן

מדען נתונים

יקי טסל

עובד בית חולים

ענת קמרד

אחות מוסמכת

המורה אַלה

מורה אמפתית ומנוסה עם הרבה שנות הוראה ולימוד שפות שונות, מכירה מקרוב את הקשיים הלימודיים ומציעה פתרונות לא שיגרתיים בתכנים הלימודיים שלה.

בכל מקום. בכל שעה

לאחר הרכישה יש לכם גישה מיידית ואינסופית לתוכן הקורס מכל מכשיר, בכל שעה ולתקופה בלתי מוגבלת. תלמדו בכיף שלכם מתי, איפה וכמה שבא לכם.

מחיר משתלם

רוכשים את הקורס במחיר מעולה 1,104 ש"ח במקום 1,530 ש"ח. תלמידים ותיקים מקבלים 20% הנחה ו-120 ש"ח זיכוי על קניית הספר בעבר בסטימצקי או באתר שלנו.

פורמט הקורס

אונליין עם שיעורי וידאו שצולמו מראש, מה שמאפשר לחזור על כל החומרים בלי סוף וגם בקצב אישי. בנוי בצורה חכמה על פלטפורמה לימודית מהירה ומתקדמת.

תרכשו את הקורס במחיר מיוחד והתחילו ללמוד כבר היום

מחיר מיוחד רק לתלמידים שרכשו את הספר בעבר – 1,410 ש”ח במקום 1,530 ש”ח

120 ש”ח זיכוי מלא על הספר

יש לכם שאלות? דברו עם אַלה

נייד:054-3298111
מייל: [email protected]
WhatsApp chat